Kulig

Dodatkowe Usługi

Kulig

Kulig – rewelacyjna propozycja dla par, które planują organizację Tego wyjątkowego Dnia wejścia na “nową drogę życia” w okresie zimowym. Dodatkowa usługa na wesele w postaci sań zaprzężonych w konie, sunących po świeżym białym puchu w otoczeniu uginających się pod śniegiem choinek to atrakcja, która zapadnie w pamięci wszystkich Gości na zawsze! Zapewnijcie sobie ten niepowtarzalny klimat, poczujcie się jak na prawdziwym góralskim weselu i już dziś zapytajcie naszego koordynatora weselnego o szczegóły!

Kulig świetnie się sprawdzi również jako atrakcja dla urozmaicenia innych przyjęć okolicznościowych, jak imprezy integracyjne, Wigilie firmowe czy urodziny. Taka przejażdżka na pewno sprawi wszystkim dużo radości, przewietrzy umysły, zmotywuje do bitwy na śnieżki i grupowego robienia aniołów na śniegu. Pozytywna atmosfera kuligu wniesie powiew świeżego powietrza na Twoją zimową imprezę.

Propozycje organizacji kuligów

Każdy program zawiera przykładowe menu, które można dowolnie modyfikować w zależności od Państwa preferencji. Zapewniamy aromatyczne dania przyrządzane według tradycyjnej receptury. Nasza kuchnia opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach, a wieloletnie doświadczenie kucharzy gwarantuje jakość na najwyższym poziomie.

Atrakcje Gościniec Szumny kulig
wesela bielsko

Katering Bielsko-Biała - Catering Jaworze - Bielsko-Biała