Catering

Catering

Catering Bielsko-Biała_Gościniec Szumny_Gościniec Nałęże

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych!

Tradycyjna kuchnia dla każdego!
Organizując przyjęcie, czy to firmowe czy rodzinne zawsze dbamy o dobór potraw, jakość dań oraz odpowiednią ilość. Zamawiając catering z Gościńca Szumnego macie Państwo pewność, że dania będą smaczne, świeże i w odpowiedniej ilości.

 

Organizujemy cateringi dla firm: przerwy kawowe, lunche biznesowe, bankiety (również w plenerze).

Dla gości indywidualnych proponujemy catering na uroczystości rodzinne: chrzciny, komunie, urodziny, rocznice, stypy oraz wesela (również w plenerze).

Potrawy świąteczne

Dania i potrawy na Wielkanoc.

Przed nami radosne Święta. Menu wielkanocne w Gościńcu Szumnym to prawdziwa uczta dla podniebienia! Od tradycyjnych potraw, takich jak smakowity żurek czy delikatne pasztety, po wykwintne dania główne – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby uczynić Twoje Święta niezapomnianymi. Zapraszamy do składania zamówień.

Koryta mięsne

Koryta mięsne dobre na każdą okazję!

Przerwy kawowe

Przerwy kawowe z dostawą do biura!

Zachęcamy do skorzystania z oferty na dowóz przerw kawowych do Państwa biura. Oferujemy aromatyczną kawę i pobudzającą herbatę z dodatkami serwowane bez
ograniczeń, kruche ciasteczka oraz wodę mineralną gazowaną i niegazowaną w zestawie podstawowym. Pozostałe dodatki takie jak kanapki, ciasta, owoce,
napoje czy sałatki można domówić dodatkowo.

Lunche biznesowe i konferencje

Świeże i pyszne posiłki oraz przekąski z dostawą do biura!

Zachęcamy do skorzystania z oferty cateringowej z dowozem do Państwa biura. Proponujemy świeże, domowe obiady zarówno kuchni tradycyjnej jak też wegetariańskiej i wegańskiej, smaczne przekąski oraz wyroby cukiernicze.

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe, bankiety, pikniki z pysznymi daniami i profesjonalną obsługą!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na organizację imprez wszelkiego typu u Państwa w firmie z naszym cateringiem. Gwarantujemy wyborne menu pełne tradycyjnych potraw, miłą i doświadczoną obsługę oraz sprawną organizację.

Przyjęcia rodzinne

Twoje przyjęcie rodzinne z naszą kuchnią – to musi się udać!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cateringowej dla przyjęć rodzinnych u Państwa w domu! Tradycyjna, pyszna kuchnia, świeże potrawy, smaczne przekąski i wyśmienite wyroby cukiernicze. A co najważniejsze Państwo mają więcej czasu dla swoich gości!