Przejażdżki bryczką i wozami

Dodatkowe atrakcje

Przejażdżki bryczką i wozami

Przejazd bryczką i wozami

Konie – kochacie zwierzęta i pragniecie w dniu ślubu pokazać to wszystkim Gościom? Specjalnie dla Was udostępnimy konie z naszej stadniny w Gościńcu Szumnym, abyście mogli dostojnie dotrzeć z kościoła na salę weselną. Wszyscy Goście z pewnością zapamiętają Was jako niepowtarzalną parę!

Zaskocz wszystkich weselników i zagwarantuj Gościom przejazd powozem zaprzężonym w konie. Organizując ślub w kapliczce w Jaworzu Nałężu lub kościele w Jaworzu sprawisz Gościom niepowtarzalną radość i swojską atrakcję zapraszając ich na przejazd orszakiem wozów, a podczas jazdy przygrywać Wam będzie orkiestra góralska! Cóż za przygoda, taka namacalna bliskość z przyrodą, taki wyjątkowy klimat weselny, a do tego widok gór otaczający Was i Waszych Gości, sprawi że poczujecie się jak na prawdziwym góralskim weselu.

Taka forma rozrywki sprawdzi się również doskonale jako atrakcja podczas innych przyjęć okolicznościowych. Wyobraźcie sobie Komunię waszego dziecka i wszystkich małych Gości siedzących w wozie, sprawicie dzieciom ogromną radość organizując dla nich taką przejażdżkę. Będzie to także doskonała atrakcja na imprezie integracyjnej, na tak małej przestrzeni jaką jest wóz, bez wątpienia wszyscy szybko się zintegrują. Na każdej imprezie taka przejażdżka będzie mile widziana, na pewno pozytywnie i długo wspominana.

wesela bielsko