Noclegi dla Gości

Dodatkowe Usługi

Noclegi dla Gości

,
In Noclegi, Usługi
,

Wesele z noclegiem Bielsko – wygoda i uroczystość

W Gościńcu Szumnym oraz Gościńcu Nałęże przygotowaliśmy dodatkowe usługi na wesele oraz inne imprezy okolicznościowe dla Was i Waszych gości, takie jak na przykład wynajem noclegów. Do dyspozycji oddajemy Wam łącznie aż 99 wyjątkowych miejsc noclegowych. Tylko u nas macie możliwość wyboru pomiędzy niewielkim hotelem, który zachęca do integracji z innymi gośćmi, domkami kempingowymi zapewniającymi pełną swobodę czy zupełnie unikatowymi domkami wbudowanymi w zbocze góry.

Przytulny hotelik oferuje 25 miejsc noclegowych. Pokoje są jasne, przestronne i urządzone z góralskim zadziorem. Drewniane ściany nadają wnętrzu ciepła, a kolorowe zasłony, kwiatowe dodatki i regionalne akcenty wprowadzają niepowtarzalny klimat i domową atmosferę.

Osoby, które cenią sobie spokój i prywatność skorzystać mogą z jednego z 2 domków kempingowych. Każdy z nich jest w stanie pomieścić 5 osób, co stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi oraz z 1 bungalowa z dwoma oddzielnymi pokojami dwu osobowymi.

Dla tych, którzy cenią sobie niezwykłą atmosferę, proponujemy nocleg w unikatowych na skalę kraju domkach wbudowanych w zbocze góry. Oferujmy tu 20 pokoju 2 osobowych z możliwością 1 dostawki, czyli aż 60 miejsc noclegowych.

Wszystkie nasze pokoje posiadają własny węzeł sanitarny. Dodatkowe usługi na wesele, takie jak wynajem noclegów, to komfort dla Was i Waszych gości.

wesela bielsko