Bryczką do ślubu

nasz blog

Bryczką do ślubu

,
In Uncategorized
,

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu, który chcemy dzielić z najbliższymi, rodziną i przyjaciółmi. Tradycyjne elementy ceremonii, takie jak przysięga, pierwszy taniec czy krojenie tortu, są piękne i wzruszające, ale coraz częściej pary młode decydują się na wprowadzenie dodatkowych atrakcji, które zaskoczą gości i uczynią ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Czym można zaskoczyć Gości weselnych, aby długo wspominali ten szczególny dzień?

Magiczny początek – bryczką do ślubu

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Zaskocz swoich Gości już na samym początku wesela, organizując nietypowe powitanie. Przejazd pary młodej bryczką do kościoła z pewnością przyniesie spektakularny efekt, a frajda dzieci z widoku pięknych koni z stajni Gościńca Szumnego będzie dla gości niezwykłym wspomnieniem. Narzeczeni którzy zdecydują się na ślub w Kapliczce w Jaworzu lub w Kościele w Jaworzu, mają możliwość odbycia bardzo romantycznej i pełnej cudownych widoków podróży ze ślubnego kobierca na salę weselną. Z taką atrakcją wiemy, że pierwsza pierwsza małżeńska wspólna podróż będzie na starość wspominana z nostalgią i uśmiechem. Co więcej? Oferujemy również przejazdy wozami dla Gości weselnych! Z pewnością sprawisz im niepowtarzalną radość i swojską atrakcję zapraszając ich na przejazd orszakiem wozów.

 

Spełnienie dziecięcych marzeń – czekoladowa fontanna

Kto nie marzył nigdy o tym, aby utrzeć nosa rodzicom i wbrew woli mamy wszamać całą czekoladę z barku łakoci? Fontanna czekoladowa to coraz popularniejsza atrakcja na weselach. Jest to słodka i przyjemna niespodzianka dla gości, która może dodać uroku i zabawy przyjęciu. Czekoladowa fontanna to urządzenie, które podgrzewa i utrzymuje w płynnym stanie czekoladę. Goście mogą maczać w niej owoce, słodycze lub inne przekąski, więc w ten sposób możesz osłodzić jeszcze bardziej ten niezwykły dzień. Może być również wykorzystana jako element dekoracyjny. Często jest podświetlana, co dodaje jej uroku i sprawia, że jest bardziej widoczna. Jeśli szukasz sposobu na dodanie odrobiny słodyczy i zabawy do swojego wesela, czekoladowa fontanna jest idealnym rozwiązaniem. Jest to atrakcja, która z pewnością spodoba się Gościom i pozostawi niezapomniane wrażenia.

 

Cyk.. Foteczka

Fotobudka to dodatkowa atrakcja, która w świetny sposób zapewnieni Gościom rozrywkę i stworzy niezapomniane pamiątki weselne. Jest to urządzenie, które umożliwia gościom robienie zdjęć i drukowanie ich na miejscu. Często jest wyposażona w różne gadżety i akcesoria, takie jak peruki, maski i okulary, które goście mogą wykorzystać do stworzenia zabawnych i kreatywnych zdjęć. Goście mogą robić zdjęcia sami lub z przyjaciółmi i rodziną, tworząc niezapomniane wspomnienia i pamiątki z wesela. Wydrukowane zdjęcia można również umieścić w księdze gości lub wykorzystać do stworzenia albumu ze zdjęciami, co pozwoli na zatrzymanie tych momentów na zawsze. 

 

Te i wiele innych atrakcji dodatkowych znajdą Państwo w Gościńcu Szumnym i Gościńcu Nałęże! Sprawdź, jak możesz wykorzystać dodatkowe atrakcje na swoim weselu, zapewniając swoim Gościom niebanalną zabawę i wspomnienia, aby na długo zapamiętali ten czas. W tym dniu warto zadbać o każdy szczegół, a u nas zorganizujesz najlepsze, klimatyczne wesele, gdzie celebrowanie miłości pary młodej jest naszym priorytetem. Zapraszamy na przejazd bryczką do ślubu i nie tylko 🙂

Odwiedź nasze social media 🙂
Facebook

Instagram