Impreza przy basenie

nasz blog

Impreza przy basenie

,
In Blog
,

Scena jak z filmu. Bo czy istnieje coś bardziej romantycznego niż ślub w plenerze? Tak, jest coś, co może przebić te wyobrażenia – ślub i wesele nad basenem. To marzenie o elegancji, relaksie i niecodziennym pięknie, które można zrealizować dzięki odpowiedniemu planowaniu. 

Klimatyczne oświetlenie, woda, muzyka, fantastyczne jedzenie i relaks – zorganizowane imprezy przy basenie bywają częstym motywem występującym w książkach, filmach czy programach reality show, ale czy w rzeczywistości kiedyś mieliście okazję brać udział w takiej zabawie? W Gościńcu Nałęże jest to możliwe! Jesteśmy doświadczeni w kwestii organizacji przyjęć nad basenem, więc w tym blogu przedstawimy Państwu najczęściej wybierane przez naszych klientów okazje, w których ten sposób aranżacji jest mistrzostwem świata.

Urodziny – z rozmachem … lub wcale

Niezależnie od pory roku – ten jeden dzień w roku jest Twój. Dla jednych urodziny to powód do refleksji, w końcu stajemy się coraz starsi, a inni się tym absolutnie nie przejmują i traktują je jako idealną okazję do świętowania w gronie przyjaciół. Aby zapewnić sobie i swoim Gościom niezapomniane przeżycia, proponujemy imprezę urodzinową nad basenem! W Gościńcu jest on dostępny cały rok, zatem żadna pora roku nie będzie przeszkodą do małego szaleństwa, relaksu i podziwiania nieziemskich widoków w trakcie. Urodziny nad basenem nie są typową atrakcją, dlatego pomysłowość na pewno wzbudzi podziw i uznanie wśród Gości, a pakiety z naszego cateringu urodzinowego zdobędą ich serca.

Wesele nad baseben– tych zdjęć nie przebije nikt

Organizacja wesela to niezaprzeczalnie jeden z najbardziej wymagających momentów życia – w tym czasie dzieje się naprawdę wiele, zatem aby sprawić sobie przyjemność w zgiełku tego całego szaleństwa nasi Goście często wybierają dodatkową atrakcję, jaką jest rezerwacja podgrzewanego basenu. Urocza i uspokajająca sceneria przyciąga wzrok, a nietuzinkowa atmosfera pozwala zrelaksować się i odpocząć w trakcie, a także po zabawie. Po za tym, atrakcja ta daje nam wiele możliwości spędzania czasu. Jak myślisz, co Twoi Goście przygotowaliby specjalnego, gdybyście rzucili im temat szalonych kąpielowych kostiumów weselnych – liczy się kreatywność! Zajrzyj na nasz Instagram! Nasi Goście bawili się świetnie.

Śluby w plenerze mają w sobie coś magicznego. Para młoda, otoczona przyrodą, składa sobie przysięgi na tle malowniczych krajobrazów. Czy to na naszej łące, w ogrodzie, czy nad basenem, naturalne otoczenie dodaje ceremonii niepowtarzalnego uroku. Woda, symbol czystości i nowego początku, tworzy idealne tło dla tak ważnego dnia.
Basen dodaje ceremonii i weselu nuty elegancji i luksusu. W Gościńcu posiadamy wkomponowany w przyrodę basen, więc błękitna tafla wody wprowadza element spokoju i harmonii. Światła odbijające się od powierzchni wody, lampiony pływające na jej tafli, czy subtelne dekoracje brzegów basenu – wszystko to tworzy niezapomnianą atmosferę.

Dekoracje ślubne w plenerze nad basenem oferują nieskończone możliwości. Girlandy z kwiatów i świateł, eleganckie baldachimy, delikatne tkaniny unoszące się na wietrze – wszystko to można zaaranżować w taki sposób, aby podkreślić wyjątkowy charakter miejsca. Basen sam w sobie jest już dekoracją, ale umiejętne dodanie elementów wystroju może uczynić przestrzeń jeszcze bardziej zachwycającą.
Basen oferuje również niesamowite możliwości do sesji fotograficznej. Odbicia w wodzie, gra świateł i cieni, naturalne otoczenie – wszystko to sprawia, że zdjęcia zyskują niepowtarzalny klimat. Fotograf może uchwycić parę młodą na tle spokojnej wody, w otoczeniu zieleni i kwiatów, tworząc kadry niczym z bajki.

Wieczór panieński/kawalerski – Panie przodem

Wieczór panieński i kawalerski – potocznie nazywany ostatnim dniem wolności. W praktyce oznacza organizowanie przez świadków osobnych przyjęć integracyjnych dla panny młodej i pana młodego z częściowym udziałem ich Gości weselnych.

Wieczory te są organizowane w podziałach na płeć – panna młoda spędza czas w damskim towarzystwie, a pan młody w męskim. Wynajem basenu podgrzewanego w Gościńcu Nałęże jest świetnym sposobem na organizację takiego przyjęcia – możliwe jest rozstawienie namiotu i stołów, co daje niepowtarzalny klimat z widokiem na szczyty Beskidów. Tak zorganizowany wieczór panieński czy kawalerski przed bardzo znaczącym i stresującym dla pary dniem pomoże w uspokoić skołatane nerwy i rozerwać się w ostatni dzień wolności. 

Młodzież też potrafi się bawić z kulturą – impreza szkolna

Ukończenie szkoły przez młodych ludzi to doskonała okazja do świętowania – szczególnie gdy klasa była bardzo zintegrowana. Pod koniec edukacji, stres związany z nauką do egzaminu dojrzałości, towarzyszący maturzystom przez wiele miesięcy mógł okazać się wyczerpujący. W związku z tym, im również należy się odrobina szaleństwa i oddechu. Wychodzimy z całkiem nową propozycją – impreza pożegnalna nad basenem. W połączeniu z ogniskiem możemy zapewnić grupie nostalgiczne wspomnienia, które pozostaną w pamięci maturzystów na całe życie.

Wesele nad basenem to połączenie elegancji z letnią swobodą, które może stać się alternatywą dla tradycyjnych weselnych uroczystości.

Na naszej stronie internetowej w galerii znajduje się zakładka atrakcje, a w niej znajdziecie zdjęcia poglądowe z imprez nad basenem w Gościńcu Nałęże. Wpadnijcie też na Instagram – nam już się marzą poprawiny, a Wam?

 

Wesele nad basenem w Gościńcu Nałęże

Magda
☎️+48 514 240 410
magda@gosciniecszumny.pl
Ewa
☎️+48 535 395 950
ewa@gosciniecszumny.pl