Personalna wizytówka Twojego wesela

Usługi Weselne

Personalna wizytówka Twojego wesela

Nie możesz już doczekać się swojego ślubu? Zacznij odliczanie! A my przygotujemy dla Was specjalną stronę, dzięki której łatwiej będzie oczekiwać na ten wyjątkowy dzień. Standardowe zaproszenia, choćby najbardziej oryginalne i wymyślne nie budzą u gości już takiego zachwytu. Dlatego spersonalizowana wizytówka pary młodej w formie online będzie strzałem w dziesiątkę.
Jeszcze przed weselem dacie się poznać swoim gościom (a przecież nie wszyscy Was dobrze znają, rodzina pani młodej mało wie o narzeczonym, a z kolei bliscy i dalsi pana młodego chcą lepiej poznać narzeczoną). Otrzymacie więc link do spersonalizowanej, eleganckiej strony, na której opowiecie o Waszym związku, przypomnijcie najważniejsze informacje o ślubie i weselu, uchylicie nieco rąbka tajemnicy na temat charakteru imprezy i atrakcji, jakie czekają na gości.

Na stronie będzie znajdował się także specjalny formularz, za pomocą którego goście potwierdzą obecność podczas ceremonii – nie musicie już dzwonić do każdego i przypominać się z terminem potwierdzenia, wystarczy wysłać wszystkim zainteresowanym link do Waszej ślubnej strony.
Po weselu na stronie możemy stworzyć galerię zdjęć z całej ceremonii i zabawy. Goście mogą oglądać wspomnienia z Waszego wyjątkowego dnia wygodnie i do woli – koniec z pokazywaniem albumów na każdej rodzinnej imprezie, wystarczy tylko link do ślubnej galerii.
Taka spersonalizowana wizytówka ślubna w formie online to prawdziwy krzyk mody. Wszyscy goście będą rozmawiać o Waszym ślubie jeszcze na długo przed pierwszymi dzwonami. A i Wy sami możecie przygotowywać się do tego wyjątkowego dnia inaczej, nieco bardziej sentymentalnie i wybrać się w drogę pełną wzruszeń….