Panieński/Kawalerski

Usługi Weselne

Panieński/Kawalerski

,
In Usługi, Usługi weselne
,

Wieczór kawalerski lub Panieński to wspaniała okazja, by po raz ostatni poszaleć bez obrączki na palcu, a Gościniec Szumny i Gościniec Nałęże to idealne miejsca by zorganizować imprezę, którą będziesz wspominać całe życie.

Szykuje się wieczór panieński i nie wiecie gdzie poczujecie się naprawdę znakomicie? My wiemy. Zorganizujcie tą imprezę w Gościńcu, blisko natury, z dala od zgiełku miasta. Możecie zarezerwować sobie relaks w drewnianej balii z gorącą wodą z kieliszkiem Prosseco w dłoni, możecie poplotkować przy wytwornej kolacji, korzystając z dobrodziejstw naszego baru, a na deser po kolacji polecimy Wam nasze wspaniałości cukiernicze. Możecie skorzystać z wszelkich atrakcji dodatkowych jak Fireshow i pooglądać ziejących ogniem mężczyzn, lub zamówić Pokaz Tańca i nauczyć się nowych sztuczek przed weselem, by potem zabłysnąć na parkiecie. Możliwości rozrywkowych jest wiele, jesteśmy też otwarci na Wasze propozycje.

Planujecie wieczór kawalerski, który chcecie zapamiętać na długie lata. Ty i twoi kumple macie ochotę się rozerwać i poszaleć? Gościniec oferuje wiele ciekawych atrakcji dodatkowych urozmaicających imprezy. Polecamy przejażdżki na quadach po lesie dla preferujących ekstremalną jazdę, lub małą wojnę w Paintballa dla pragnących adrenaliny, bądź pokazy łucznicze z konkursem strzeleckim dla żądnych rywalizacji. Możemy również zaproponować mniej szaloną formę imprezy przedślubnej, czyli grill lub ognisko z taczką piwa. Albo po prostu wielkie Koryto Mięsne plus mocne męskie drinki.

A gdy już się zmęczycie, możecie skorzystać z Noclegów które oferuje Gościniec i odpocząć w stylowych i przytulnych pokojach, by obudzić się w ciszy i spokoju, przy dźwiękach szumiącego lasu i spokojnie zregenerować organizm po hucznej imprezie.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji wieczoru Panieńskiego i Kawalerskiego!