Wynajem pojazdu

Usługi Weselne

Wynajem pojazdu

,
In Usługi, Usługi weselne
,

Dla wszystkich, którzy pragną pojechać do ślubu wyjątkowym pojazdem, przygotowaliśmy kilka nietuzinkowych propozycji:

 

  • Toyota Tundra – amerykańska wersja legendarnego samochodu to nieszablonowy pomysł na idealne auto ślubne. Przestronne, o wyjątkowych gabarytach, z ekskluzywnym wyposażeniem polecamy zwłaszcza parom, które swoją małżeńską drogę chcą rozpocząć z rozmachem! Ta dodatkowa usługa na wesele powiązana jest z promocją. W 2019/2020 roku wybierając Menu RUBINOWE, SZAFIROWE, ZŁOTE lub SZMARAGDOWE samochód do ślubu Toyota Tundra otrzymasz GRATIS*!
  • Bryczka – romantyczna podróż z kościółka na salę weselną gwarantowana! Bryczka to pomysł dla par, które w dniu ślubu chcą się poczuć jak w bajce. Polecamy narzeczonym, którzy decydują się na ślub w kapliczce w Jaworzu Nałężu lub w kościele w Jaworzu. Koszt wynajmu to 500 zł.
  • Konie – kochacie zwierzęta i pragniecie w dniu ślubu pokazać to wszystkim Gościom? Specjalnie dla Was udostępnimy konie z naszej stadniny, abyście mogli dotrzeć z kościoła na salę weselną. Wszyscy Goście z pewnością zapamiętają Was jako niepowtarzalną parę! O szczegóły zapytajcie naszego koordynatora weselnego.

 

*Prosimy o wcześniejszą rezerwację samochodu, decyduje kolejność zgłoszeń – pierwszeństwo w otrzymaniu samochodu gratis ma para, która najwcześniej dokona rezerwacji na dany termin.

wesela bielsko